Dziennik Vulcan

Odliczanie do wakacji!

Film 70-lecie szkoły

Archiwum 2016/2017

Pod koniec października uczniowie naszej szkoły brali udział w drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego  miasta Zielona Góra. Turniej rozgrywany był w Ośrodku Sportowym w Drzonkowie. W rozgrywkach zgodnie z regulaminem brała udział dwójka chłopców i dwójka dziewcząt z rezerwowymi.
Tenisistów czekały gry singlowe i deblowe. Konkurencja była bardzo duża. W turnieju brało udział kilkanaście szkół przygotowanych na wysokim poziomie. Po zaciętych meczach nasi uczniowie zajęli ostatecznie trzecie miejsce na podium i powrócili do szkoły z brązowymi medalami uwieszonymi  dumnie na szyi. Bezkonkurencyjni okazali się, jak zawsze, gospodarze turnieju, zawodnicy z Drzonkowa. Skład naszej drużyny stanowili: Piotr Sobiak, Kacper Dymek, Krystian Brzeziński, Karolina Sadowska, Kalina Kozłowska, Agata Plewko. Wszyscy obiecali w przyszłym roku powalczyć o złoto!

Szachy

szachy

Profesjonalna gra w szachy!

« Wrz