08.12.2017 r. Mali Odkrywcy  po raz drugi uczestniczyli w seansie filmowym podczas 35. Międzynarodowego Festiwalu Młodego Widza w Poznaniu. Głównym sponsorem festiwalu jest Bank PKO BP, który jest organizatorem kont SKO. Ponieważ nasza szkoła aktywnie uczestniczy w programie SKO, otrzymaliśmy znaczne dofinansowanie do wyjazdu.

Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów zwiedzili muzeum legend poznańskich Blubry 6D, obejrzeli film “Uwierz” oraz spędzili czas wolny w Starym Browarze. Podczas zwiedzania muzeum, uczniowie poznali legendy i gwarę poznańską. Seans w kinie był okazją do poznania historii o chłopcu, który chciał zostać piłkarzem i próbował spełnić swoje marzenia. Ponadto po seansie można było porozmawiać z piłkarzami Lech Poznań. Zwiedziliśmy również Rynek Starego Miasta w Poznaniu, na którym odbywał się jarmark bożonarodzeniowy. Po zjedzeniu posiłku, udaliśmy się do galerii handlowej Stary Browar. Po czym bezpiecznie wróciliśmy do domu. Wszystkim uczestnikom bardzo podobał się wyjazd. Na pewno powtórzymy go za rok!

maj 2024
« kw.