Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Szkoły Pełne Talentów. Teraz robiąc zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą szkołę. Za każde 50 zł wydane na zakupy, zawierające minimum jeden owoc lub warzywo, otrzymuje się Talenciaki – specjalne kupony. Będą one wydawane w okresie trwania akcji: 5.09.2022 – 13.11.2022, we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl. Jeden Talenciak, to jeden los, dzięki któremu nasza szkoła może stać się bogatsza w nowoczesny sprzęt sportowy lub elektroniczny, a także w przeróżne pomoce dydaktyczne.

Jak przekazać Talenciaka wybranej szkole?

1.Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do wybranej szkoły.

2. Być może część osób będzie chciała przekazać Talenciaka w tradycyjnej formie. Te osoby będą mogły przynieść kupon do szkoły i wrzucić go do specjalnie oznaczonej skrzynki. Pudełka na Talenciaki będą stały w widocznym miejscu, na terenie szkoły.

Ważne: Samodzielnie zeskanowanego Talenciaka nie wrzucamy do skrzynki!

Pamiętaj, może właśnie Twój kupon sprawi, że los uśmiechnie się właśnie do Nas.:)

Z poważaniem,

Monika Brzozowska-Kołoszyc – szkolny koordynator akcji