Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji POLA NADZIEI. Jest to program stworzony ponad 60 lat temu, który pomaga chorym na raka. Polega na stworzeniu „pola nadziei” z żonkili – kwiatów będących symbolem wiary dla ludzi walczących z chorobą nowotworową. Sadzenie żonkili jest symbolicznym aktem solidarności z umierającymi. Poza pozyskiwaniem funduszy na potrzeby hospicjów podczas kampanii propaguje się hospicyjną i domową opiekę paliatywną. Nawet najmniejsze „pole nadziei” oznacza pomocną dłoń, jedną złotówkę, jeden złocisty kwiat, jedno dobre słowo i solidarność w cierpieniu.

SPRZEDAŻ CEBULEK PROWADZONA BYŁA PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI A ZGROMADZONE PIENIĄDZE WESPRĄ ZIELONOGÓRSKIE HOSPICJUM.

Sprzedano ponad 1300 cebulek i zebrano 1488,20 zł.

Nie ma zdjęć w tej galerii.

wrzesień 2021
« sierpień