Szanowni Rodzice! Niezmiernie jest mi miło podziękować Państwu za włączenie się w akcję „Szlachetna Paczka”. Swoją wrażliwością i dobrym sercem pokazaliście, że los drugiego człowieka, który jest w potrzebie, nie jest Wam obojętny.

Dziękuję za wszystko, co Państwo dostarczyliście, każda najmniejsza podarowana rzecz będzie wielką radością dla ludzi, którzy w niedoborze i ograniczonych możliwościach będą spędzać te najpiękniejsze święta. Dziękujemy również uczniom klasy 8a za  pomoc przy pakowaniu i przygotowaniu paczek dla rodziny. Na finał Szlachetnej Paczki pojechali również wolontariusze z naszej szkoły, którzy osobiście zawiezli rodzinie wszystkie dary.
Jesteśmy bardzo  z Państwa dumni i cieszymy się, że nasi uczniowie mają tak wspaniałych rodziców.
Aldona Zdanowicz – wicedyrektor szkoły, inicjator akcji
szlachetna