Witamy na stronie PSP w Starym Kisielinie
Witamy serdecznie na stronie PSP w Starym Kisielinie.

Z olbrzymią radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze wypadli na ogólnopolskim egzaminie ośmioklasistów. Średnie wyniki klasy 8a i 8b są dużo wyższe niż średnie wyniki w Polsce, województwie lubuskim oraz mieście Zielona Góra.

Dotyczy to wszystkich egzaminacyjnych przedmiotów (j. polski, matematyka, j. angielski). Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Bardzo serdecznie dziękujemy im za wspaniałe zaprezentowanie swoich wiadomości i umiejętności, które uzyskali w trakcie nauki w szkole, a które z kolei przełożyły się na tak imponujące wyniki. Życzymy dalszych sukcesów w szkołach, w których dalej będą zdobywać wiedzę i pogłębiać swoje pasje.

Gratulujemy również rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci w tym trudnym dla nich okresie. Wasza troska i dbałość sprawiły, że dzieci czuły się pewnie i bezpiecznie.

Wielkie podziękowania składamy również dla nauczycieli, którzy prawidłowo i właściwie przygotowali uczniów do ich pierwszego egzaminu. To dzięki wytężonej , pełnej wielkiego zaangażowania pracy sprawili, że uczniowie uzyskali tak wspaniały wynik z każdego przedmiotu. Dzięki ich oddaniu, czynnym działaniu i aktywnej postawie spowodowali, że nasi uczniowie potrafią bardzo wiele i jeszcze więcej. Życzymy nauczycielom powodzenia w osiąganiu zamierzonych celów oraz pomyślności i satysfakcji w pracy z uczniami.

Dyrekcja Szkoły

Irenusz Nijaki

Aldona Zdanowicz

Projekt Dzieciaki w przedszkolu
tekst alternatywny
Projekt Mali Odkrywcy
tekst alternatywny
Wolontariat

Projekt ZPWSE
xxx
Projekt Edukacja przez szachy
tekst alternatywny
SKO
tekst alternatywny
Projekt Matematyka tu i tam
tekst alternatywny
Projekt LADS
tekst alternatywny
BHPEX
tekst alternatywny
Superubezpieczenia
tekst alternatywny
Kalendarz
Lipiec 2021
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031