Uprzejmie informujemy, że 18 marca 2021 r., po raz dwudziesty dziewiąty w regionie zielonogórskim, odbędzie się XXX edycja Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”. Organizatorem na terenie Polski jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. W regionie zielonogórskim rolę organizatora pełni Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze.

WARUNKIEM KONIECZNYM UDZIAŁU W KONKURSIE JEST WPŁATA 10ZŁ DO 28.01.2021

– uczniowie klas 2-3 dokonują wpłat u swoich wychowawców

– uczniowie klas 4-8 dokonują wpłat wrzucając zaklejoną kopertę do skrzynki szkolnej. W kopercie powinno znajdować się 10zł oraz kartka z imieniem nazwiskiem i klasą ucznia. Bardzo proszę również  o informację  drogą mailową (dziennik vulcan najlepiej) o dokonaniu w ten sposób zapisu.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” zawarte w załączniku może zostać uzupełnione w terminie późniejszym.

Pomimo tych niedogodności  mam nadzieję, że tak jak było w poprzednich latach, wielu uczniów podejmie się uczestnictwa w tym konkursie.

Szkolny koordynator konkursu Alicja Niedziela

>>> [plakat…]