W naszej szkole odbywają się cyklicznie konkursy z cyklu ,,CZTERY PORY ROKU”.  Konkurs plastyczny ,,CZTERY PORY ROKU- JESIEŃ”, został  rozstrzygnięty w listopadzie.  Wyłoniono następujących laureatów: I miejsce Zuzanna Dziubałka kl II b, II miejsce Hanna Okorska kl.IIb, III miejsce Michał Runiec kl.II b, IV miejsce Filip Malinowski kl.II b. Zwycięzcy  otrzymali  nagrody podczas podsumowania wyników drugiego konkursu plastycznego ,,CZTERY PORY ROKU- ZIMA”. Na ten konkurs wpłynęło 57 prac i cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów kl. I-III. W związku z tym ,że prace były wykonane na wysokim poziomie postanowiono przyznać wyróżnienia. Uczniowie wyróżnieni to: Zuzanna Dziubałka kl.IIb, Hanna Okorska kl.IIb, Zuzanna Idryjan kl.IIIa, Izabela Bogusławska kl.IIIa, Adam  Czechowski kl.IIIa, Borys Jessa kl.IIIa, Daniela Augustyniak kl.IIIb, Agata Żalik kl.IIIb.

Gratulujemy osobom nagrodzonym i wyróżnionym. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Aperture: 3.1Camera: Canon PowerShot SX210 ISIso: 800
« 2 z 3 »