Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w szkole zostanie utrzymany reżim sanitarny zalecany przez Sanepid.Wejścia osób trzecich zostaną ograniczone.

Rodziców prosimy o odprowadzanie dzieci do szkoły, ale nie wchodzenie do budynku szkolnego. Rodzice uczniów klas 1 w pierwszym i drugim tygodniu września mogą wchodzić do budynku i przebywać z nimi w szatni. Podczas przerw uczniowie są zobowiązani zakrywać usta oraz nos. Szczegółowe wytyczne będą przekazywane uczniom na spotkaniach z wychowawcami 1 września. Rodzice zostaną zapoznani z procedurą funkcjonowania szkoły w czasie epidemii na zebraniach. Zebrania rodziców klas 1-3 z wychowawcami odbędą się w środę 2 września, z rodzicami klas 4-8 w czwartek 3 września. Szczegółowy harmonogram zostanie zamieszczony na stronie szkoły w poniedziałek 31 sierpnia.

Lipiec 2021
« Cze