2 czerwca 2026 r. w Muzeum Ziemi Lubuskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursach: plastycznym i literackim, organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze.
Czytaj więcejW minionych dniach nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w wielu wartościowych inicjatywach. Przygotowywali zdrowe kanapki, brali udział w pogadankach profilaktycznych, a uczniowie klas 6 i 7 z zaangażowaniem realizowali projekt „Trzymaj Formę”, dzieląc się swoją wiedzą z młodszymi koleżankami i kolegami.
Czytaj więcejFinał akcji „Srebrne Morze” zakończony sukcesem!
Po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii „SREBRNE MORZE. ZBIERAMY I POMAGAMY” organizowanej przez PCK. Wspólnie zbieraliśmy monety o nominałach 10, 20, 50 groszy oraz 1 zł.
Czytaj więcej16 maja na terenie naszej szkoły odbył się rodzinny festyn „OSP i Szkoła Łączy Pokolenia” – pełen radości, śmiechu, wspólnej zabawy i pięknych chwil spędzonych razem. To było niezwykłe spotkanie, które pokazało, jak wiele dobra dzieje się, gdy łączymy siły i tworzymy coś wspólnie.
Czytaj więcejInstytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłosił kolejną, już XI edycję konkursu literackiego dla dzieci i młodzieży na opowiadanie!
Z przyjemnością informujemy, że laureatami ubiegłorocznego Lubuskiego Konkursu Literackiego „Raz na ludowo” 2025 zostali nasi uczniowie: Daria Banach i Miłosz Groch z klasy 8A!
Czytaj więcejZ ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie zostali wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom przygotowującym do konkursu!
Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z odkrywania świata matematyki!
Wybór szkoły ponadpodstawowej to jedna z pierwszych ważnych decyzji edukacyjnych. Aby ułatwić uczniom klas VIII podjęcie świadomej decyzji, przedstawiamy krótki poradnik, który pomoże uporządkować najważniejsze kroki.
Czytaj więcejZ wielką przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Czytaj więcejSzanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła została Partnerem projektu
społecznego „Książki bez recepty”. To inicjatywa prowadzona przez sprawny,
zorganizowany, skuteczny, doświadczony zespół młodych ludzi.
Dziękujemy Rodzicom, Uczniom i wszystkim Ofiarodawcom za udział w zbiórce żywności w ramach akcji Wielka Moc Pomagania, czyli Wielkanocnej Zbiórce PCK dla potrzebujących.
Czytaj więcej

























