Witamy na stronie PSP w Starym Kisielinie
Witamy serdecznie na stronie PSP w Starym Kisielinie.

W piątek 29 października do naszej szkoły przyjechało 2 gości,aby poprowadzić zajęcia z uczniami. Fahmi i Maria to wolontariusze z Euroweek’u. Euroweek jest prowadzony przez wolontariuszy z całego świata,

którzy mają za zadanie pomagać uczniom w poszerzaniu ich horyzontów w zakresie różnych kultur oraz podnosić umiejętności w międzynarodowym środowisku. W tym celu doświadczeni wolontariusze i wolontariuszki przekazują informacje z zakresu historii, ekonomii, turystyki, kultury oraz mieszkańców i tradycji swoich krajów w sposób nowoczesny i interaktywny, jak i niezwykle przystępny, co sprzyja zapamiętywaniu i rozumieniu poruszanych zagadnień. W celu podniesienia umiejętności społeczno-komunikacyjnych uczestników, program Euroweek otwiera przestrzeń do rozwijania poczucia pewności siebie poprzez zróżnicowane zadania, mające na celu naukę umiejętności współpracy i budowania teamu, a także poprzez warsztaty językowe, odgrywanie ról, prezentacje, rozmowy motywacyjne oraz symulacje dyskusji publicznych.

Na naszym zajęciach w szkole nie było miejsca na monotonnie, ponieważ uczniowie korzystali z innowacyjnych metod i warsztatów podczas specjalnych zajęć w grupach. Do każdej grupy wiekowej wolontariusze dopasowali inne zadania warsztatowe.

Projekt Dzieciaki w przedszkolu
tekst alternatywny
Projekt Mali Odkrywcy
tekst alternatywny
Wolontariat

Projekt ZPWSE
xxx
Projekt Edukacja przez szachy
tekst alternatywny
SKO
tekst alternatywny
Projekt Matematyka tu i tam
tekst alternatywny
Projekt LADS
tekst alternatywny
BHPEX
tekst alternatywny
Superubezpieczenia
tekst alternatywny
Kalendarz
Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930