Już prawie od trzydziestu lat Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ogłasza konkursy, w których biorą udział dzieci z regionu lubuskiego. Z przyjemnością informujemy, że  w tym roku uczniowie z naszej szkoły odnieśli wielki sukces!  W konkursie plastycznym, którego temat brzmiał :”Dbam o piękno mego domu – Ziemi”, a motywami przewodnim była „Woda darem życia dla człowieka i przyrody”

laureatem został uczeń klasy 3b Artem Samotos, wychowanek pani Małgorzaty Wilczek.👏
Wśród nagrodzonych w konkursie literackim, który przebiegał pod hasłem: „Moje marzenia na teraz i na przyszłość”, nagrodzonych zostało aż 14 uczniów klasy 4 A, którzy tworzyli swoje wiersze podczas warsztatów poetyckich prowadzonych przez panią Elżbietę Kościuchę-Wieczorek. Są to: Filip Dębicki, Daria Banach, Wojtek Kuśnierz, Adam Czechowski, Iza Bogusławska, Hania Przybylak, Zuzia Idryjan, Ola Pasiewicz, Ola Kołacka, Julia Rzepa, Miłosz Groch, Piotr Iwański, Antoś Mędryk i Jakub Gorączkowski. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w lubuskim muzeum i zgromadziła laureatów oraz ich opiekunów z okręgu zielonogórskiego TPD, wręczono także odznaczenia. Wśród wyróżnionych znalazła się pani Małgorzata Wilczek, która otrzymała oznakę „Przyjaciel dziecka”.
Serdecznie gratulujemy! 🙂