Witamy na stronie PSP w Starym Kisielinie
Witamy serdecznie na stronie PSP w Starym Kisielinie.

Dnia 19.03.2019 r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorski klas starszych.  Do konkursu przystąpiło dziesięcioro uczniów. Z roku na rok poziom uczestników jest coraz lepszy. To już nie są tylko szkolne recytacje, to wręcz aktorskie wystąpienia. Ci nieliczni, którzy zdecydowali się na występ, ciężko pracowali, udowodnili, iż są prawdziwymi miłośnikami poezji.
Jury po burzliwych naradach ogłosiło następujące wyniki: I miejsce wywalczył  Franciszek Wojciechowski, który doprowadził publiczność i komisję do łez, zabawnym fragmentem  „Dynastii Miziołków” J. Olech, II miejsce zdobyła Kornelia Kaczmarek za recytację wiersza „Zaczarowana dorożka” K. I. Gałczyńskiego, natomiast III miejsce zajął Maksymilian Kazoń, zachwycając zgromadzonych deklamacją fragmentu „Sposobu na Alcybiadesa” E. Niziurskiego. Wyróżnienia otrzymali: Lena Żmudzin, za tekst „Samochwała” J. Brzechwy, Jakub Gajewski recytujący fragment książki Renaty Piątkowskiej „Która to Malala?” oraz Zofia Loch za wiersz „Przenośnie” R. Pisarskiego. Wyróżnienie komisji otrzymał także Jacek Skrzypczak.
Laureaci otrzymali piękne dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim przysmakiem oraz otrzymali „voucher na szóstkę” z języka polskiego. Trzymamy kciuki  6 i7 marca, kiedy recytatorzy staną w szranki w zmaganiach miejskich.

« 1 z 5 »
Projekt Mali Odkrywcy
tekst alternatywny
Projekt ZPWSE
xxx
Projekt Edukacja przez szachy
tekst alternatywny
Projekt UNICEF
tekst alternatywny
SKO
tekst alternatywny
Projekt Matematyka tu i tam
tekst alternatywny
Projekt LADS
tekst alternatywny
Szkółka piłkarska
tekst alternatywny
Superubezpieczenia
tekst alternatywny
Kalendarz
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031