W grudniu w naszej szkole odbyły się dwa kiermasze, sprzedaż słodkości zorganizowany przez klasę 2b oraz kiermasz świąteczny, w który były zaangażowane wszystkie klasy. Dzięki Państwa zaangażowaniu i otwartych sercach udało się w sumie zebrać prawie 2500 zł, cała kwota została przekazana na rzecz Antosi, siostry dwójki naszych uczniów.

Dziewczynka zmaga się z szeregiem dolegliwości poczynając od rozszczepu podniebienia, poprzez wady wzroku, słuchu, po obniżone napięcie mięśniowe. Zebrana kwota zostanie przekazana na spłatę ortez ortopedycznych oraz rehabilitację.
Pragniemy z całego serca podziękować rodzicom i uczniom,  którzy piekli słodkości, przygotowywali ozdoby świąteczne i pomagali w organizacji kiermaszu.
Justyna Skorodecka i Alicja Niedziela – koordynatorki akcji.