Witamy na stronie PSP w Starym Kisielinie
Witamy serdecznie na stronie PSP w Starym Kisielinie.

Działo się Za nami półkolonie zimowe. Bawiliśmy się wspaniale. Każdego dnia przeżywaliśmy nowe przygody.         >>[film z półkolonii…]

>>[prezentacja z półkolonii…]

W poniedziałek zaraz po wspólnych zabawach integracyjnych bawiliśmy się z Klaunem Wesołkiem. Wśród wielu atrakcji znalazły się m.in. przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty żonglerskie, pokaz żonglerki, kręcenie balonów i pokaz na monocyklu. Tego dnia na warsztatach małego chemika stworzyliśmy wspólnie Eliksir Dobrej Zabawy.

Drugiego dnia wybraliśmy się do kina, po filmie udaliśmy się do galerii BWA, gdzie po zwiedzeniu ekspozycji mogliśmy spróbować swoich sił jako artyści.

W środę czas umilały nam warsztaty, podczas których tworzyliśmy maski karnawałowe. Po porannej zabawie wybraliśmy się na kręgle do Bowling Clubu. Bawiliśmy się wspaniale.

Przedostatni dzień półkolonii spędziliśmy w Teatrze Lubuskim, po spektaklu pt „Kopciuszek” z ogromnym zaciekawieniem poznawaliśmy kulisy powstawania spektakli. Mieliśmy okazję zajrzeć w zakamarki teatru oraz poznać pracę osób, pracujących przy powstawaniu widowiska. Po powrocie do szkoły czekały na nas ciekawe warsztaty plastyczne z Panią Sylwią Gromadzką-Staśko. To był niezwykły czas.

Ostatniego dnia wyszaleliśmy się na sali zabaw Arek. Pomiędzy wyjazdami bawiliśmy się tworząc m.in. gniotki, poznawaliśmy właściwości cieczy nienewtonowskiej.

Trudno było się rozstać, następnym razem widzimy się na półkolonii letniej. Nie może Cię tam zabraknąć 😉

Projekt Dzieciaki w przedszkolu
tekst alternatywny
Projekt Mali Odkrywcy
tekst alternatywny
Wolontariat

Projekt ZPWSE
xxx
Projekt Edukacja przez szachy
tekst alternatywny
SKO
tekst alternatywny
Projekt Matematyka tu i tam
tekst alternatywny
Projekt LADS
tekst alternatywny
BHPEX
tekst alternatywny
Superubezpieczenia
tekst alternatywny
Kalendarz
Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930