Dziennik Vulcan
Dowozy
Odliczanie do wakacji!
Film 70-lecie szkoły

SP27 w Starym Kisielinie zorganizowała w dniach 14-18 stycznia mnóstwo atrakcji nie tylko  dla swoich podopiecznych, ale również uczniów innych szkół…. >>>[prezentacja…]

Zagadka:

Przerwa w szkolnej edukacji, znacznie krótsza od wakacji,gdy dzieci chodzą na sanki w wolne od nauki poranki.

Odpowiedź znają wszyscy: ferie!

Ale kto powiedział, że na ten czas  trzeba zupełnie pożegnać się ze szkołą? Są przecież półkolonie! SP27 w Starym Kisielinie zorganizowała w dniach 14-18 stycznia mnóstwo atrakcji nie tylko  dla swoich podopiecznych, ale również uczniów innych szkół.

Każdego dnia zaplanowane było wyjście.

W poniedziałek odwiedziliśmy pięknie odnowiony pałac w Starym Kisielinie. Na zabawach i pląsach z klownem upłynęły trzy godziny! Następnego dnia w Cinema City obejrzeliśmy zabawny i wzruszający film „ Krzysiu, gdzie jesteś?”. Środa była dniem z ….owadami. W Centrum Przyrodniczym braliśmy udział w warsztatach o tych cudnych stworzeniach. Mogliśmy np. założyć okulary, przez które widzieliśmy jak pszczoły. Po powrocie tworzyliśmy własne owady z masy solnej. Kolejny dzień upłynął pod znakiem szaleńczej zabawy w sali zabaw „Arek”. Piątek był dniem pasjonujących rozgrywek w kręgle. Oprócz tego mieliśmy mnóstwo innych atrakcji: rozgrywki w zbijaka, tańce, podchody na terenie szkoły, gry i zabawy integracyjne, ogromny wybór gier planszowych. Rozwijaliśmy też swoje pasje artystyczne, tworząc papierowe gwiazdki i prezenty dla babć i dziadków- podkładki pod kubki metodą decoupage’u.

Na koniec dostaliśmy „ to, co tygryski lubią najbardziej”- upominki.

Mamy nadzieję, że wszyscy będą ten czas dobrze wspominać

Panie: Alicja, Ania i Kasia

>>>[prezentacja…]