W Zielonej Górze już po raz dziesiąty została przeprowadzona akcja ,,Pola Nadziei”, z której dochód przeznaczony jest na potrzeby hospicjum.

Bardzo szczytny cel, który przyświeca sprzedaży cebulek żonkili ma na celu przede wszystkim edukację i uwrażliwianie społeczeństwa, a szczególnie jego najmłodszej części, na los osób terminalnie chorych.
Nasza Kisielińska społeczność już po raz czwarty pokazała wielkość swojego serca. Samorząd Uczniowski, który prowadził sprzedaż cebulek był pod kościołem w Starym i Nowym Kisielinie, na Biegu Papieskim. Reprezentował również szkołę w czasie uroczystego sadzenia żonkili pod Urzędem Miasta. Bardzo miło jest nam poinformować, że sprzedaliśmy ponad 1600 cebulek, a zebraną kwotę (1740,47 zł) przekazano na ręce zielonogórskiego hospicjum.
Jak pięknie będzie wiosną w naszym Kisielinie, gdy w ogrodach zakwitną te wszystkie żonkile. Oczywiście pokażemy wam to piękno
« 2 z 5 »