SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS VI-VIII DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM.

W związku z tegorocznymi  obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, przypadającymi w dniu 5 lutego br.,  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wikp. zorganizował konkurs na MEM profilaktyczny dotyczący cyberprzemocy,który adresowany jest do uczniów z klas VI – VIII szkół podstawowych.
Cele konkursu to:
– ograniczenie zjawiska cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży,
– popularyzacja wiedzy wśród dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w Internecie i możliwości przeciwdziałania cyberprzemocy,
– kształtowanie postaw asertywnych wobec cyberprzemocy.

Autorem pracy może być tylko jedna osoba. MEM może być przygotowany w dowolnej szacie graficznej, utrwalony w formacie jpg. na dowolnym nośniku elektronicznym oraz w formie papierowej.
Pracę ( na nośniku elektronicznym oraz w formie papierowej) należy przesłać za pośrednictwem szkoły lub rodzica wraz z Kartą zgłoszeniową podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego w terminie do 20 lutego 2019 .”

Luty 2019
« Sty