Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „eko-choinka” adresowany do klas I-VIII. Każda klasa wykonuje choinkę z materiałów recyklingowych (np. zużyte butelki, gazety, papiery, nakrętki, kartony, puszki, itd.) oraz naturalnych, które po segregacji nie zanieczyszczą naszej planety (patyki z lasu, szyszki, orzechy, itd.). Podczas wykonywanie pracy najważniejsza jest wspólna zabawa, współpraca, szacunek do otaczającego nas środowiska oraz pomysłowość klasy.

Prace należy składać do 13.12.2019 r. u p. Barbary Nijaki, choinka powinna być podpisana.

Kryteria, które będą podlegać ocenie:

• forma przestrzenna,
  • kreatywność, oryginalność, pomysłowość wykonania,
  • estetyka wykonania pracy.

Spośród prac, które będą spełniać wyżej wymienione kryteria, zostanie wylosowana zwycięska choinka. Wszystkie choinki będą wyeksponowane w korytarzu szkolnym, by inni mogli podziwiać, jacy zdolni uczniowie uczęszczają do naszej szkoły.