To niezwykła Góra w niezwykłych czasach przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza.
Oni potrzebują Nas, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbierajmy Górę Grosza! Przekazane monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Uczniowie i uczennice zbierają u siebie w domu monety a kiedy będzie można wrócić bezpiecznie do szkoły –przynoszą grosze z sobą do szkoły

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku.  Organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom

PLAKAT >>>[zobacz plakat z akcji GÓRA GROSZA…]