W poniedziałek część z WAS wraca do szkoły. Jest nam bardzo miło, że znowu się spotkamy. Szkoła bez WAS była pusta i cicha. Mamy świadomość, że ten czas był trudny, dla WAS i dla waszych Rodziców. Spowodował on zmiany o których będziemy rozmawiać i  wyciągać wnioski. Forma nauki zdalnej przeniosła nas w wirtualny świat, który nas rozdzielił na dłuższy czas. Chcielibyśmy odbudować relacje, które nas łączą, przeznaczyć czas na rozmowy, czynności we wspólnym gronie, nie tylko w salach lekcyjnych. Zamiast lekcji pierwszego dnia Waszego powrotu będą zajęcia z wychowawcami, aby ponownie się zobaczyć po tak długiej przerwie, spędzić razem czas. Przed nami wystawianie ocen proponowanych, których macie wystarczającą ilość. Nie będziemy sprawdzać Waszej wiedzy z poprzednich miesięcy, nie będziemy robić kartkówek i sprawdzianów.

Zależy nam na WAS i na tym, abyście dobrze czuli się w szkole, z nami i z rówieśnikami.

Czekamy na WAS.

Dyrekcja i Nauczyciele