Dziennik Vulcan
Odliczanie do wakacji!
Film 70-lecie szkoły

Archiwum 2016/2017

Fantastyczny charytatywny bieg naszych uczniów!Ze znakomitej strony pokazali się nasi uczniowie w 3 PKO Charytatywnym Biegu Młodych. Mimo że główną ideą biegu był sam start i pomoc potrzebującym, to jednak wszyscy zawodnicy potraktowali rywalizację bardzo poważnie. Na starcie zameldowało się sześcioro naszych uczniów: Kornelia Kaczmarek, Maksymilian Urbanski, Patryk Pawlak i Adrian Ciesielski z 4a, oraz Maja Kulikowska i Marcel Pawłowski z 5a. Za rywali mieli ponad siedemdziesieciu zawodników i zawodniczek z całego województwa. Mimo że poziom był bardzo wysoki, wszyscy zaprezentowali się znakomicie.
Fantastycznie pobiegł Maksymilian Urbański, który atakiem na ostatniej prostej wyprzedził wszystkich rywali i został ZWYCIĘZCĄ BIEGU! Kornelia Kaczmarek przybiegła w ścisłej czołówce, ale co ważne BYŁA PIERWSZA wśród dziewcząt!
Dziękujemy naszym uczniom, że poświęcili swoj wolny czas i w sobotę i tak świetnie zaprezentowali się w 3 PKO Biegu Charytatywnym Młodych.

Bieg PKO
« 1 z 7 »
Szachy
szachy

Profesjonalna gra w szachy!

« Lis